MÖBLER / Bord / Rökbord 13342183
nr 1334 2183
Rökbord
1920-tal. Diameter: 62, höjd: 62 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:45:22
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Rökbord
Kondition: slitage
nr 1334 2183
Rökbord
Kondition: slitage
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 29 juni 2020 |